Man-With-Question-04

  • Kas Eeval oli naba?
  • Kui Jumal tegi ämblikud, siis miks inimesed neid tapavad?
  • Kas taevas on McDonald’s? …

Sul on palju küsimusi, kas pole? Ja osale neist küsimustest vastust polegi. Aga me püüame teha oma parima ja leida sinu küsimustele vastused ning loodame, et sina saad neist küsimustest ja vastustest palju uut ja põnevat teada.

Selle nädala küsimus

Kes kirjutas Piibli?

Sõnad, mis kirjutati Piiblisse, tulid Jumalalt. Sellepärast seda raamatut ka nimetatakse Jumala sõnaks. Jumal kasutas inimesi, kes panid kirja kõik need ideed, mõtted, õpetuse ja sõnad, mida Jumal soovis.Kirjutajad olid väga erilised inimesed – Jumal valis nad ise selleks tähtsaks tööks välja. Jumal kasutas paljusid inimesi, kes panid Piiblit kirja paljude aastate jooksul.Need inimesed kirjutasid oma keeles ja stiilis, kuid sõnumi, mida nad kirjutasid, andis neile Jumal.

Jumal juhtis nende mõtteid ja kontrollis ka seda, mida nad kirja panid – see pidi olema täpselt see, mida Jumal tahtis, et nad üles kirjutaksid. Tema aitas neil ka vigu vältida.

Ja täna me saamegi lugeda Piiblit, Jumala sõna, sellisena nagu need Jumala poolt välja valitud inimesed selle paljude aastate eest kirja panid.

piiblikirjutaja-267x300

Vaata ka eelmisi küsimusi